Нефтохимик U17 продължава с победите

Нефтохимик U17 продължава с победите - E-Burgas.com

Формацията U17 на Нефтохимик продължава да показва страхотна форма. Момчетата на Господин Господинов са лидери във временното класиране в тази възраст с актив от 32 точки. В отложена среща Нефтохимик се наложи при гостуването си на Тунджа (Ямбол) с 2:0. Бургазлии поведоха в 13-та минута след автогол на играч на Тунджа, а в 34-та минута Ивайло Неделев оформи крайния резултат 2:0 в полза на Нафтата. Идната събота тази формация на Нефтохимик ще домакинства на Созопол.
Междувременно родените 2004 година от школата на Нефтохимик загубиха гостуването си на Тунджа (Ямбол) с 0:3, като трябва да се отбележи, че повечето деца в тима на „зелените“ са по-малки и това се отрази в показаното от двата отбора на терена.