Нефтохимик с престижно равенство срещу Славия (Снимки)

Нефтохимик с престижно равенство срещу Славия (Снимки) - E-Burgas.com
IMG_9912 Нефтохимик записа престижно равенство с елитния Славия във втората контрола от предсезонната си подготовка. Футболистите на Радостин Кишишев завършиха 2:2 с белите пред стотитна зрители на стадион „Ангел Кънчев” в Трявна. Бургазлии имаха възможност да поведат още в 11-ата минута, когато Евтим Димитров пропусна да се разпише сам срещу вратаря. Славия откри резултата в 29-ата минута, след като Ивайло Димитров засече центриране от корнер. „Шейховете“ изравниха в края на първата част с гол на Любомир Любенов. Хиената се разписа от дузпа, като преди това Димитър Георгиев бе фаулиран в наказателното поле. След почивката Нефтохимик се появи на терена с изцяло нова единайсеторка. Ивелин Василев стреля от границите на наказателно поле, но право в ръцете на вратаря на Славия. Малко преди края на срещата Радослав Василев отбеляза за 2:1 в полза на Славия, но останаха съмнения за засада. Симеон Мечев можеше да възстанови равенството, но мощният му изстрел излезе на сантиметри в аут. Нафтата изравни за втори път в последните минути на двубоя. Стефан Неделчев стреля с глава, стражът изби, но при добавката Ивелин Василев изпрати топката в мрежата. Нефтохимик – I полувреме: Йордан Господинов, Стоян Калпаклиев, Величко Величков, Стоян Кижев, Вълчан Чанев, Иван Цачев, Димитър Георгиев, Атанс Кръстев, Тодор Гочев, Любомир Любенов, Евтим Димитров Нефтохимик – II полувреме: Димитър Николов, Станислав Жеков, Андон Гущеров, Симеон Мечев, Емил Рачев, Симеон Баев, Ивелин Василев [gallery ids="105538,105539,105540,105541,105542,105543,105544,105545,105546,105547,105548,105549"]