Мастер с класическа победа над Созопол

Мастер с класическа победа над Созопол - E-Burgas.com
[caption id="attachment_38315" align="alignleft" width="300"] снимка: football24.bg[/caption] Мастер Бургас победи с 3:0 Созопол в контролна среща, която се игра на Кампуса. Петър Колев откри резултата в 15-ата минута, след като Павел Алексиев го изведе лице в лице срещу вратаря на гостите Даниел Желев, дошъл от Видима-Раковски. В 34-ата минута Мастер стигна до втори гол след центриране от фаул. Младежкият национал Тодор Гочев проби от ляво и беше спрян непозволено. Новото попълнение Никола Николов от Пирин (Гоце Делчев) центрира от фаула, а Динко Дерменджиев за втори път прати топката в мрежата. Гочев, който през януари беше на проби в английския елитен клуб Куинс Парк Рейнджърс, вкара третия гол от дузпа. Той нахлу в наказателното поле и беше повален, а от 11-те метра не сгреши и покачи на 3:0. Изпълнението му обаче предизвика гнева на треньора на червените от Бургас Нено Ненов, който беше решил друг да изпълни от бялата точка. Следващата седмица Мастер Бургас има две сериозни контроли - с втородивизионния Раковски и с лидера в "Б" група Нефтохимик. източник: НОВСПОРТ