Куп пропуски лишиха Черноморец от победа (снимки)

Куп пропуски лишиха Черноморец от победа (снимки) - E-Burgas.com
Deprecated: strlen(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/eburgas/public_html/template/default/post.php on line 318

Нов централен нападател бе изпробван от Херо

chernomoretz kaliakraОтборът на Черноморец записа второ поредно равенство 2:2. След като преди няколко дни възпитаниците на Димитър Димитров завършиха при този резултат срещу Хасково, днес същият изход се получи и срещу Калиакра Каварна. Това бе последна проверка за „акулите” преди подновяването на двубоите от родната „А” група. Гостите започнаха по- добре срещата и успяха да открият резултата в 19- ата минута. Автор на попадението бе Георги Станчев. Отговорът на бургазлии бе повече от светкавичен. Само 180 секунди по- късно статуквото бе възстановено от Милен Василев. До края на полувремето нападателите в „синьо” направиха редица пропуски, лишавайки тима си от заслужена преднина. Сред „отличниците” по този показател бяха Фонсека и Милчо Ангелов. През вторите 45 минути двата тима отново си размениха по едно попадение. Този път домакините реализира първи. В 72- ата минута Траян Траянов даде преднина на Черноморец. След нова доза пропуски, противно на всякаква логика, Калиакра успя да изравни. Голт бе дело на Александров, който изпълни прецизно 11- метров наказателен удар. В днешната контрола на проби се появи французинът Емпия. Наставникът на Черноморец се надява той да може да реши проблемите на тима с реализирането на създадените положения. Емилия обаче се „отличи” с няколко пропуска и не се знае дали ще му бъде предложен договор. [gallery type="slideshow" ids="63757,63758,63759"]