„Карнобат” раздразни „Св. Никола”, отнесе седмица

„Карнобат” раздразни „Св. Никола”, отнесе седмица - E-Burgas.com
sveti nikola pomorie (8)Отборът на „Св. Никола” отнесе като домакин „Карнобат” със 7:1. Срещата бе от 19- я кръг на „А” областна футболна група и се проведе на кампуса „Гнездо на Акули”. Началото на двубоя по нищо не предвещаваше разгромната победа за „светиите”. Макар че домакините бяха по- дейният състав, първи до ранен гол достигна „Карнобат”. Това обаче само раздразни възпитаниците на Павлин Ковачев, които още до края на първото полувреме отбелязаха 3 безответни гола, довеждайки резултата до 3:1 в тяхна полза. През второто полувреме на терена имаше само един отбор- този на „Св. Никола”. Домакините отбелязаха още 4 попадения. Това пък беше най- малкото, с което „Карнобат” се размина, тъй като, ако не бяха пропуските пред тяхната врата, крайният резултат със сигурност щеше да бъде двуцифрен. За победителите с 4 гола се отличи Тони Дерменджиев,2 добави Янко Яръмов и един- Диян Вълков. В следващия кръг „Св. Никола” гостува на „Олимпик” (Бургас), докато „Карнобат” приема „Ахелой”.