Жужу дебютира с победа в Турция

Жужу дебютира с победа в Турция - E-Burgas.com
Преминалият преди дни от Черноморец (Бургас) в Карабюкспор Жагурта Хамрун-Жужу изигра първия си мач в турската Суперлига. 22-годишният алжирец явно не се нуждае от много време за адаптация и  започна титуляр в домакинството на Трабзонспор, спечелено с 2:1. Място в групата на Карабюкспор отново не намери Исмаил Иса. Жужу беше на терена до 70-ата минута, когато отстъпи мястото си на Еркан Ташкиран. Попаденията за Карабюкспор вкараха Флорин Чернат в 44-ата минута от дузпа и Санел Яхич в 55-ата. За гостите от Трабзон се разписа Бурак Йълмаз в 69-ата. След успеха Карабюкспор събра 18 точки и заема 16-ото място в турската Суперлига. Трабзонспор остана на 4-ата позиция с 33 точки. Лидерът Галатасарай има 46.