Градски автобус удари лек автомобил на кръговото до КАТ в Бургас. Колата излетя извън платното и се удари в стълб

Градски автобус удари лек автомобил на кръговото до КАТ в Бургас. Колата излетя извън платното и се удари в стълб - E-Burgas.com

 

Инцидент между автобус на градския транспорт и лек автомобил е станал днес на кръговото кръстовище до КАТ в Бургас, показват снимки, изпратени до e-Burgas.

По първоначална информация автобусът е засякъл движещ се лек автомобил. Ударът е бил в дясната страна на колата, в зоната на предната дясна врата.

След контакта водачът е загубил управление над автомобила, напуснал е кръговото кръстовище и е навлязъл в озеленената разделителна площ, където се е ударил в пътен знак и е спрял до дърво.

По снимките се виждат видими деформации по дясната страна на автомобила, както и намеса на полицейски екип на място. Автобусът е останал спрял в близост до инцидента.

Към момента няма официална информация за пострадали и за окончателната причина за произшествието. Предстои компетентните органи да изяснят точната последователност на събитията, включително начина на навлизане и разположението на превозните средства в кръговото към момента на удара.

Движението в района бе временно затруднено.

 

Галерия
Коментари

Още от последните новини