Две коли фенове на „акулите“ видяха загубата на „Герена

Две коли фенове на „акулите“ видяха загубата на „Герена - E-Burgas.com
  [caption id="attachment_24162" align="alignleft" width="285" caption="снимка: Спортал"][/caption] Черноморец загуби с 0:1 гостуването си на Левски в мач от първия кръг на "А" група. "Акулите", както Томислав Русев от спортно шоу "Гонг" отбеляза, са подкрепяни от "два автомобила фенове", които си се ширеха в клетката на сектор "Г" на "Герена". 10-ината ултраси на Черноморец видяха добра игра от селекцията на Херо, но малшанса ги лиши от поне точка. Първото полувреме като цяло бе вяло. Опасностите пред двете врати не бяха кой знае колко. В 8-ата минута Георги Терзиев нацели гредата, но преди удара тъчреферът бе маркирал засада. В 11-ата Ромен Ели със страховит удар от 15 метра пробва рефлекса на Стоян Колев, който бе на мястото си. 10 минути по-късно отново Колев спаси удар с глава на Димитър Везалов. В 36-ата минута Утара с мощен шут притесни Пламен Илиев. През втората част двубоя се оживи. Левски атакуваше, а Черноморец разчиташе основно на контри. В 61-ата минута Марсиньо с глава от пет метра би в аут. В 63-ата Яник Боли бе на крачка от откриване, но Везалов спаси своите. При последвалата атака Марсиньо пропусна да нанесе точен удар, разминавайки се с топката на 10 метра от голлинията. Секунди по-късно Райков центрира и Карвальо с глава прати топката в дясната греда на Колев и кълбото спря в мрежата - 1:0 за Левски. В 75-ата минута Боли пробва слаб удар към Илиев, който без проблеми лови. Кристовао Рамос и Христо Йовов замениха Марсиньо и Ангелов, а Бижутера имаше възможност да удвои в 82-ата минута. В 88-ата минута Боли майсторски завъртя два пъти Ромен Ели в наказателното поле, но стреля от външната страна на вратата от 12 метра. Наставникът на "акулите" Димитър Димитров - Херо наблюдава срещата от журналистическите ложи в сектор "В" заради наказание.  Спецът обаче може да отгърми с ново наказание от БФС, след като бе спипан от репортери да влиза в съблекалнята на отбора секунди след последния съдийски сигнал. По наредба той няма право на това до 30 минути след приключването на двубоя.