Две акули носят успеха на националния ни тим срещу Турция

Две акули носят успеха на националния ни тим срещу Турция - E-Burgas.com
Двама от талантите във футболната академия на „Черноморец-Бургас”, които се състезават в елитната юношеска група до 17 години, донесоха успеха на юношеския национален ни тим до 17 години. Щатният реализатор Милчо Ангелов и Станислав Дрянов отбелязаха попаденията при победата с 2:0 над Турция в елитния квалификационен кръг за Евро 2012 в Бремен. И двамата изиграха пълни 90 минути, като дори имаха възможност да отбележат още голове. България нанесе своя удар в рамките на само пет минути - от 13-та до 18-та, когато отбеляза два идентични гола. Първо Станислав Дрянов се озова очи в очи Окан Кочук, след като овладя дълго подаване. Халфът запази хладнокръвие и преодоля вратаря на турците, за да отбележи втория гол за лъвовете в елитния квалификационен кръг. В 18-та минута Милчо Ангелов също получи дълъг пас, надбяга бранител на турците и преодоля Окан Кочук.