Джибрил Сисе подари бутонките и фланелката си от благотворителния мач в Бургас

Джибрил Сисе подари бутонките и фланелката си от благотворителния мач в Бургас - E-Burgas.com
Sise Звездата на Английската Висша лига Джибрил Сисе подари бутонките и фланелката си, с които игра снощи на благотворителния мач срещу „Отбора на сърцето” в Бургас. Той реши да ощастливи двама от най-малките си фенове. Футболната звезда свали спортните си обувки и ги подари на 6-годишно бургазлийче. Тениската си Джибрил Сисе подари на друг негов фен. Дългоочаквания мач между „Отбора на сърцето” и тима на „Бургас бийч” събра над 2500 зрители на стадиона в бургаския комплекс „Зорница”. Дербито премина с три полувремена по 20 минути. Световноизвестният Джибрил Сисе игра в отбора на „Бургас бийч” и отбеляза осем гола. Звездите от „Отбора на сърцето” хвърлиха всички сили за да догонят резултата и няколко пъти го изравняваха. В крайна сметка мачът приключи с резултат 11: 9 в полза на „Бургас бийч” и Джибрил Сисе. След финалния сигнал двата отбора се забавляваха в ресторант „Фиеста” на бургаския Северен плаж. В благотворителния мач играха известни имена на българския футбол, сред които Радостин Кишишев, Милен Георгиев, Николай Кръстев, Стойко Сакалиев, Даниел Боримиров, както и звезди от шоубизнеса- музикантите Румънеца и Енчев, Лео, Спенс, Орлин Павлов и други. Благотворителният мач бе организиран от фондация Димитър Бербатов за подпомагане на деца-таланти от България. В урната за дарения бургазлии събраха около 2 000 лева, които са предоставени на фондацията. Атрактивната футболна среща се проведе с подкрепата на фирма „Бургас бийч”, наемател на северния плаж в Бургас. Отборите излязоха със специални екипи с надпис Джибрил Сисе в чест на футболната звезда. Тази вечер Сисе ще се изяви и в амплоато си на DJ в заведение край Бургас.