„Дея спорт“ продължава с четвърта победа в Суперволей

„Дея спорт“ продължава с четвърта победа в Суперволей - E-Burgas.com

Новакът „Дея сторт“ продължава ударно участието си в Суперволей и постигна четвърта победа от началото на сезона.

Нашите надиграха с 3:0 гейма тима на „Берое“ в зала „Младост“. В отделните части резултатът е 25:18, 25:14, 25:16.

Диагоналът Виталий Василиев стана топреализатор в срещата със 17 точки. 205-сантиметровият руснак направи и 6 блока.

С 16 точки, 2 блока и 74 % ефективност в атака се отличи посрещачът Тодор Вълчев.

„Дея спорт“ заема пето място в класирането с актив от 11 точки - 4 победи и една загуба.

За възпитаниците на треньора Венцислав Симеонов предстои нов домакински мач. В шестия кръг бургазлии приемат в зала „Младост“ отбора на „Ботев“ – Луковит. Срещата е на 18 ноември, четвъртък. Началният час е 18:30.

В залата ще се допускат само зрители със зелен сертификат.