Черноморец завърши 2-2 с Хасково (видео + галерия)

Черноморец завърши 2-2 с Хасково (видео + галерия) - E-Burgas.com
chernomoretzОтборът на Черноморец завърши наравно 2-2 в поредния контролен мач, този път със състава на Хасково. Срещата се игра на кампуса „Гнездо на акули”,  при много добри метереологични услолия. Гостите първи откриха резултата още в 15 минута след гол на Андреев. Той отправи изключително прецизен удар извън границите на наказателното поле, като топкта влетя в горния десен ъглъл на вратата на бургазлии. Петнайсет минути по-късно Яни Пехливанов изравни, след като засече с глава центриране от пряк свободен удар. Веднага след това невероятен пропуск направи Годфред Бекуе, останал сам срещу вратаря на Хасково. Малко по- късно той отново остана очи в очи срещу противниковия вратар, но пак не успя да реализира. През второто полувреме темпото на игра спадна значително. Черноморец привидно държаха инициативата и владееха повече топката, но в 75 минута бившата акула Емил Ангелов-Бабангида отново изведе гостите напред след изпълнение от дузпа, отсъдена за нарушение в наказателното поле. Крайното 2-2 оформи Манзоро, след прецизно изпълнение на пряк свободен удар. Когато всички очакваха центриране от статичното положение, той реши да стреля директно във вратата и успя да изненада стража на гостите. Срещата се проведе при прилично за българските стандарти темпо, като принос за това имаха и атмосферните условия. Температурата по време на контролата беше в рамките на 17 градуса. Следващата и последна контролна среща на тима е тази събота от 14:00 часа срещу тима на Калиакра Каварна. Мачът ще се играе на тренировъчната база „Гнездо на акули“. Интервю с Димитър Димитров - Херо след срещата може да видите тук. [gallery type="slideshow" ids="63382,63383,63384,63385,63386,63387,63388"]