Черноморец удари Берое (обновена + галерия)

Черноморец удари Берое (обновена + галерия) - E-Burgas.com
IMGP9454Черноморец победи Берое с 1:0 в контролна среща, играна на градския стадион в Поморие. Първоначално проверката трябваше да се състои на кампуса „Гнездо на акули”, но тъй като игрището беше замръзнало, в последния момент се наложи промяна на мястото. Единственото попадение в срещата реализира Лъчезар Балтанов в 25- ата минута от дузпа. Първите 45 минути преминаха изцяло под диктовката на бургазлии. Положенията пред врата на заралии се редяха едно след друго, но с невероятни пропуски лишиха „акулите” от по- комфортна преднина. „Отличник” в този показател се оказа нападателят Фонсека, който на 3 пъти остана сам срещу стража на гостите, но така и не успя да се разпише. Гол все пак падна. В 25- ата минута капитанът на домакините Лъчезар Балтанов реализира дузпа. След това с нови пропуски се отчетоха и каращите пробен период Гофред и Юго. През второто полувреме темпото на игра спадна. Преобладаваха силовите единоборства. Все пак, пред възпитаниците на Димитър Димитров – Херо се откриха още няколко възможности за гол, но такъв така и не бе отбелязан. Със сериозен пропуск се отличи младият талант Милчо Ангелов, чийто изстрел бе избит с вещина от вратаря на Берое. След контролата стана ясно, че по всяка вероятност предложения за договори ще получат Гофред и Юго. В днешната среща участие взе и миналият през столичния гранд Левски Милен Василев. За него обаче ще преценява допълнително, като най- вероятно ще бъде тестван в поне още една контрола. Славчо Шоколаров също тепърва ще трябва да убеди наставника на Черноморец, че заслужава да играе в тима. В днешния двубой пък, поради настинка, участие не взе Шакиб Бензукан. На него също ще му бъде даден още един шанс да докажа качествата си. Това ще стане на предстоящата в сряда проверка срещу Мастер, които днес претършяха поражение от Созопол с 0:1. Мястото и часа на двубоя ще се решават буквално в последния момент, поради постоянно променящите се метеорологични условия. [gallery type="slideshow" ids="62480,62479,62478,62477,62476,62475"]