Черноморец смаза Мастер с 5:1 (обновена + галерия)

Черноморец смаза Мастер с 5:1 (обновена + галерия) - E-Burgas.com
chernomoretz master (4)Черноморец разнищи Мастер с 5:1. Двубоят се игра на Кампуса „Гнездо на акули”, като бе част от зимната подготовка и на двата клуба. Попаденията през първото полувреме отбелязаха Александър Дамчевски /7-ма минута/, Милчо Ангелов /11-та/, Готфред Бекуе /17-та/ и Васил Тачев от Мастер за 3:1 /45-та/. При този резултат завърши първата част от срещата. През второто полувреме в игра за Черноморец влезе изцяло нов състав. Изключение направи само вратарят на бургазлии Младен Живкович, който остана на терена пълни 90 минути. Двете попадения, които оформиха крайното 5:1 отбелязаха каращите проби Ибрахима /54-та/ и Люроа /80-та/. Следващата контролна среща на Черноморец-Бургас е тази събота от 14:00 часа срещу тима на Добруджа. Спарингът ще се играе на тренировъчната база „гнездо на акули“. [gallery type="slideshow" ids="62807,62806,62805,62804,62803,62802"]