Черноморец победи Славия и продължава да мечтае

Черноморец победи Славия и продължава да мечтае - E-Burgas.com
chernomoretz-slaviqСтанаха ясни съставите на Черноморец и Славия. Двубоят на ст. „Лазур” се очертава като „време разделно” за бургазлии, които, при победа, ще съхранят надеждата за оставане в „А” група. Ако „акулите” обаче не грабнат 3-те точки, шансовете за оцеляване ще започнат да клонят към нулата. По трибуните има около 20о привърженици, като гостите могат да се "похвалят" със скромна агитка от 6-ма фена. 1' Начало на срещата. Първи с топката ще играят Черноморец 2' Груб фаул на Сандански срещу Шоколаров, съдията не показва картон 5' Поредица от остри влизания - по един футболист и от двата отбора остава да лежи на тревата 11' Пропуск за Черноморец. Кр. Стоянов центрира успоредно на голлинията, Манзоро не успя да засече добре топката и опасността премина 23' Атрактивно изпълнение на задна ножица от Балтанов, той обаче е бил в положение на засада 26' Първи жълт картон - получава го В. Траянов 28' Гол за Славия. Янко Сандански изпълни пряк свободен удар, топката рикушира от стената и влетя в мрежата на Живкович 35. Само в рамките на минута, двама слависти бяха декорирани в жълто - Р. Димитров и Р. Василев 38' Пропуск на Славия. Радослав Василев остана очи в очи с Живкович, но вратарят на бургазлии спаси 40' Живкович отново се намесва решително след удар от воле на Галин Иванов 45' 2 минути добавено време 45 + 1' - Уникален пропуск на Галин Иванов, който бе изведен сам срещу Живкович. Вратарят отново показва класа и лови 45 + 2' Край на полувремето 46' Начало на второто полувреме 50' Уникален пропуск на Балтанов, който от 5метра сам срещу Петков стреля право в стража на Славия 64' Цв. Панов е изгонен за втори жълт картон, след грубо нарушение срещу Фонсека 67' ГОЛ! Страхотен пробив на Фонсека, който от 4-5 метра прати топката в мрежата на Петков 80' ГОЛ! Милчо Ангелов, с премерен удар покрай Петков, бележи за 2:1 90' 3 минути продължение 90 + 3' - Край Състав Черноморец: 1. Мл. Живкович, 11. С. Райков (4. М. Василев), 14. Ж. Манзоро, 17. В. Траянов (к), 21. Ал. Дамчевски, 23. Фр. Гомес – Чико, 25. Кр. Стоянов, 30. Л. Балтанов, 44. В. Филипов, 45. Сл. Шоколаров, 87. К. Фонсека. Резерви: 32. Ст. Кунчев, 3. М. Димов, 4. М. Василев, 7. М. Ангелов, 8. М. Гамаков, 10. Г. Бекое, 70. Бр. Костадинов. Състав Славия: 1. Г. Петков (к), 20. Р. Димитров, 26. Ал. Дюлгеров, 4. К. Ристевски, 14. Я. Сандански, 25. Цв. Панов, 33. Г. Иванов, 8. Ч. Янков, 11. Р. Василев, 10. Ф. Сантос, 23. Ол. Шалаев. Резерви: 13. Ем. Петров, 91. Ян. Карабельов, 3. В. Величков, 18. Т. Апатич, 21. Г. Пашов, 7. Р. Абушев, 17. В Марчев ж.к.: В. Траянов, В. Филипов (Ч); Дос Сантос, Р. Димитров, Р. Василев, Цв. Панов (С) Гл. съдия: Николай Йорданов; Асистенти: Николай Георгиев, Антон Терзиев