Черноморец отпадна от Локомотив

Черноморец отпадна от Локомотив - E-Burgas.com
chernomoretz liubimecЗапочва 1/4 - финалната среща - реванш между Черноморец и Локомотив (Сф). Първият двубой завърши 1:0 в полза на столичани. 3' Първа възможност за Черноморец, но ударът на Крум Стоянов е право в ръцете на Митрев 7' Опасност пред вратата на Живкович. Центриране от свободен удар, топката минава през всички футболисти в наказателното поле и излиза в аут, на сантиметри от страничната греда 8' Удар на Балтанов с глава, Митрев лови 11' Райков подава в наказателното поле към Ванчо Траянов, който се разминава с топката. При повторния опит, топката излиза на метър в аут 14' При заучено положение, Райков подава към Фонсека, който от границата на наказателно поле шутира, топката рикошира в няколко футболиста и се озовава в ръцете на Митрев 24' Центриране от свободен удар пред Живкович. Топката се насочи към горния ляв ъгъл на вратата, стражът на бургазлии показва класа и избива в корнер 37' Удар на Фонсека, Митрев избива с мъка в корнер 38' ГОЛ! Фонсека засече с глава центриране от дясно. Митрев е безпомощен 39' Уникален пропуск на Черноморец. Фонсека направи отличен пробив, след което почти от аутлинията върна на Балтанов. Последният не успя да намери мрежата с удар от 6-7 метра 45' 2 минути добавено време на първата част 45+2' Край на първото полувреме. Черноморец - Локомотив (Сф) 1:0. Общ резултат от двата мача 1:1. Ако 90- те минути завършат при този резултат, ще последват две продължения от по 15 минути. Ако и тогава няма промяна на резултата, крайният победител ще бъде определен след изпълнение на дузпи. 46' Начало на второто полувреме 51' Първо опасно положение за вторите 45 минути. Пряк свободен удар пред Божидар Митрев. Райков праща топката над напречната греда 55' ГОЛ! Балтанов вкарва втори гол за Черноморец. Халфът получи топката около точката за изпълнение на дузпа и с едно докосване я прати в мрежата на Митрев При този резултат, Черноморец продължават напред в турнира за Купата на България. Продължения вече със сигурност няма да има. 55' Вратарят на "железничарите" протестира бурно след попадението, твърдейки, че преди центрирането към Балтанов топката е напуснала очертанията на игралното поле. За реакцията си Митрев получава жълт картон. 67' Опасен удар на Том от далечно разстояние минава на сантиметри в аут 68' Локомотив намалява резултата. Трифонов центрира от корнер, топката мина през куп от футболисти и на метър пред голлинията Ранджелович я засече в мрежата на Живкович С това попадение, за полуфиналите се класират столичани. Общият резултат е 2:2, но "железничарите" имат гол на чужд терен. 73' Локомотив изравни резултата. Уникално неразбирателство между Живкович и защитниците пред него. Маркиньос се възползва максимално и на почти празна врата отбеляза 76' Възможност за Черноморец да отбележи трети гол. Митрев избива в корнер. Про последвалото му изпълнение "акулите" имаха нов шанс за гол, но отново не успяха 83' Грубо влизане на Славчо Шоколаров. Главният съдия го отстранява от игра с директен червен картон. Димитър Димитров претендира, че нарушението не е за червен картон. 88' Далечен изстрел на Милен Василев затрудни Митрев, но все пак вратарят се справя 90' 4 минути продължение 90 + 1' Чудесен пробив на Фонсека, пас към Балтанов, който от близко разстояние праща топката високо над напречната греда 90 + 3 Даниел Генов отбелязва трети гол за Локомотив. След изпълнение на пряк свободен удар пред вратата на столичани, топката попадна в Генов, който се откъсна сам срещу Живкович и не сгреши Край. Черноморец - Локомотив (Сф) 2:3 Състав на Черноморец: 1. Живкович, 7. Ангелов, 11. Райкков (69' - 4. Василев), 13. Тр. Траянов, 17. В. Траянов (к), 21. Дамчевски, 23. Чико, 25. Стоянов, 30. Балтанов, 45. Шоколаров, 87. Фонсека Състав на Локомотив: 1. Митрев, 69. Елтон, 5. Ранджелович, 16. Хаджиев, 6. Бранеков, 33. Том (85' - 9. Генов), 94. Махамат, 8. Трифонов, 14. Д. Илиев (79' - 26. Иванов), 28. Маркиньос (к), 47. Раул (66' - 10. Джиби) ж.к.: Дамчевски (Ч), Балтанов (Ч), Стоянов (Ч); Том (Л), Ранджелович (Л), Миртев (Л), Бранеков (Л) ч.л.: Шоколаров (Ч) гл. съдия: Ивайло Стоянов