Черноморец отнесе с 4:0 Светкавица

Черноморец отнесе с 4:0 Светкавица - E-Burgas.com
Черноморец се наложих с 4:0 над Светкавица в третата си контрола, играна днес на изкуствения терен в Поморие. Първото полувреме може да се запомни единствено с два пропуска от страна и  на двата тима. Един път Стоян Колев се наложи да показва своята класа, а за домакините Меди нацели страничната греда. И четирите попадения паднаха през втората част. В 50-та минута Борислав Балджийски получи страхотен пас в наказателното поле от Меди и със странична ножица прониза вратата на гостите. Още в следващата атака Меди излезе сам срещу вратаря и направи 2:0 за бургазлии. Пет минути по-късно отново той финтира стража на Светкавица и отбеляза третото попадение в мача. В следващите десетина минути отборът на Черноморец /Бургас/ имаше на няколко пъти възможност да направи резултата по-изразителен, но концентрация в завършващия удар не позволи това да се случи. Пропуски направиха Меди и Преслав Йорданов. Именно Йорданов оформи крайното 4:0 в 80-та минута. Съставът на Черноморец: Колев /Янко Георгиев/, Дянков /Николай Николов/, Пламен Димов, Венелин Филипов /Хайри/, Фопоре /Крум Стоянов/, Балджийски, Цонков /Кишишев/, Телкийски /Паланков/, Венцислав Христов /Дяков/, Меди, Йорданов