Черноморец и Берое не успяха да се победят

Черноморец и Берое не успяха да се победят - E-Burgas.com
Черноморец-Бургас и Берое завършиха наравно 1-1, в контролна среща играна на Кампус „Гнездо на Акули” край Бургас. Около 100 зрители станаха свидетели на оспорван мач, но с малко голови положения. През първото полувреме Яник Боли от домакините създаде добра ситуация за гол, но силният му удар бе избит от Акалски в корнер. Това може да се каже, че беше единственото положение пред двамата врата за първите 45 минути. През втората част в 70 минути гостите успяха да открият чрез Мартин Райнов, който останал очи в очи със Стоян Колев не сгреши. Седем минути по-късно след прекрасен пас на Милчо Ангелов, Лъчезар Балтанов изравни след страхотен удар от воле. Това бе и последното запомнящо се нещо в мача. Следващата контролна среща на Черноморец е идната сряда срещу отбора на Раковски. Състава на Черноморец: Колев, Филипов, Терзиев, Трифонов, Фо-Поре, Цонков, Траянов, Елтон, Нлундулу, Стоянов, Боли (Башлиев, Дянков, Пехливанов, Юсеф, Паланков, Балтанов, Ангелов, Дрянов, Йорданов, Балджийски, Лола)