Бургаска гордост! Лекоатлетката Павлина Стоянова завоюва златен медал в Молдова

Бургаска гордост! Лекоатлетката Павлина Стоянова завоюва златен медал в Молдова - E-Burgas.com
    Четири медала спечелиха българските атлети в първия ден на Международния турнир за юноши и девойки младша възраст в зала. Престижното спортно събитие се проведе в столицата на Молдова Кишинев. Павлина Стоянова грабна златото в дисциплина 400 метра. Тя е и гордостта на клуба. Състезателката на Европул – Бургас финишира за 60.90 сек. Другите медали също станаха притежание на състезатели на бургаския клуб. Никол Андонова финишира за 9.20сек. Тя зае второто място в спринта. Елена Борисова пък спря хронометъра на 4:56мин. на 1500м. и така спечели третото сребро за България в състезанието.     1907740_793743423993045_1822232887756567930_n