Бургас удари Несебър. Звездната селекция на бившия Мастер продължава

Бургас удари Несебър. Звездната селекция на бившия Мастер продължава - E-Burgas.com
фк бургас (1)Отборът на Бургас победи с 2:1 Несебър в контролна среща, играна на стадиона в Българово. Възпитаниците на Ангел Стойков бяха по-класния тим и заслужено излязоха като крайни победители. Новият член на "Б" група поведе с гол на Мантаров в 30-ата минута. Гостите обаче успяха отговорят светкавично. Само 5 минути след откриването на резултата, Тодоров възстанови статуквото. При резултат 1:1 приключи и първото полувреме. През втората част бяха извършени доста смени и в двата тима, което повлия и на качеството на играта. Все пак, бургазлии бяха по-активният състав и заслужено успяха да стигнат до успеха. Автор на победното попадение стана каращият пробен период Любенов. В състава на Ангел Стойков впечатление направи присъствието на Анатоли Тодоров. Нападателят се присъеди към подготовката на Бургас и се очква да подпише договор с клуба. Тодоров е носител на купата на България със съства на Литекс, както и вицешампион, и двукратен бронзов медалист с ловчанлии. След срещата наставникът на бургазлии изрази своето задоволство от видяното. "Имаше доста хубави моменти. Полезна проверка за нашия отбор. Като цяло обаче не сме на нивото, на което всички искаме да бъдем. Знаете, че имаме доста нови състезатели, които няма как толкова бързо да свикнат един с друг. Определено ще ни трябва време, за да навлезем в желаната форма", коментира пред e-Burgas Ангел Стойков. Техническият директор на Бургас Тодор Стойков пък сподели, че е доволен от тима. Той също отчете факта, че ще е необходимо време на всички, за да свикнат един с друг. "Всички тук са футболисти с качества. Нямам съмнения, че отборът ще играе приятен за окото и най-вече печеливш футбол", заяви Райков. От своя страна старши треньорът на Несебър Васил Банов заяви, че е харесал играта на футболистите си само през първото полувреме. "През вторите 45 минути не се представихме на необходимото ниво. Започнахе да правим доста непредизвикани грешки. Освен това играехме твърде индивидуално, което няма как да ни доведе до крайния успех", заяви Банов.