Бургас – Локомотив (Мездра) 2:2

Бургас – Локомотив (Мездра) 2:2 - E-Burgas.com
Бургас - Ботев ВрОтборът на ПФК Бургас приема Локомотив (Мездра) в мач от XIII кръг на "Б" група. Двубоят може да проследите на живо с e-Burgas. Срещата е с начало 14:30 ч. Станаха ясни и титуляните състави на двата отбора. 1'Начало на двубоя 2'Далечен удар на Мечеев, вратарят на Локомотив лови 5' Мечев е съборен в наказателното поле на гостите, реферът не отсъжда дузпа 8' Удар с глава на Любенов, стражът на тима от Мездра избива от голлинията 18' Прекрасно изпълнение на фаул от Мечев, Митев избива под гредата - в корнер 25' Ново страхотно изпълнение на Мечев мина на сантиметри от страничната греда. Топката рикошира в стената и съдията посочи ъглов удар. При последвалото му изпълнение Любенов засече с глава, но кълбото се отклони в напречната греда 26' Отново след изпълнение на корнер, Радев стреля с глава, но топката мина до дясната греда. 33' Пропуск на Любенов, на 2-3 метра пред голлинията 45+1' Край на първото полувреме 46' Начало на второто полувреме 53' 0:1 - Цветков 58' ГОЛ!!! Пламен ДИмитров изравнява с глава 85' 1:2 Георги Павлов 90+4'Петър Патев отбелязва с глава за 2:2 90+5' Край на мача Състав на ПФК Бургас: 1. Янко Георгиев (к), 11. Даниел Шмедин, 3. Петър Патев, 20. Юри Иванов, 2. Тодор Гочев, 10. Мирослав Радев, 22. Цветомир Цонков, 16. Пламен Димитров, 23. Борислав Борисов, 4. Симеон Мечев, 7. Любомир Любенов Резерви: 44. Георги Стоянов,  5. Стоян Калпаклиев, 99. Слави Костенски, 6. Стоян Мантаров, 21. Живко Димитров, 9. Георги Станчев, 19. Ахмед Ахмедов Състав на ФК Локомотив (Мездра): 1. Мартин Митев, 5. Николай Цветков (к), 20. Ивайло Цветанов, 19. Николай Ганчев, 18. Стоян Георгиев, 15. Георги Павлов, 3. Кристиан Кътов, 7. Борислав Бладжийски, 6. Михаел Кисьов, 8. Иван Мишев, 13. Петър Василев Резерви: 12. Иван Иванов, 16. Борис Борисов, 10. Георги Василев, 21. Ивайло Бояджиев, 17. Георги Барбов, 4. Стоян Димов, 11. Тодор Чаворски