Бойко Борисов победи… Локомотив (Пд)

Бойко Борисов победи… Локомотив (Пд) - E-Burgas.com
boiko tigyrОтборите на Витоша (Бистрица) и Локомотив (Пловдив) завършиха при резултат 1:0 в среща-реванш от 1/8-финалите в турнира за Купата на България. Попадението на стадион "Локомотив" в Пловдив, където се играха и двете срещи, отбеляза Четин Садула в 13-ата минута. В края на първата част Николай Божов изпусна дузпа за втородивизионния тим, информира Спортал.
"Смърфовете" обаче се класират за 1/4-финалите след победата с 5:0 в първия двубой.
Най-любопитният момент в мача бе в 64-ата минута, когато на терена се появи Бойко Борисов. 54-годишният бивш министър-председател на България вече имаше 2 официални мача в професионалния футбол, след като игра в две срещи в "Б" група. Днес той записа дебют и за Купата на страната.