Байкър от Кортен донесе първи медал за Shore Invaders от зрелището в Пампорово

Байкър от Кортен донесе първи медал за Shore Invaders от зрелището в Пампорово - E-Burgas.com
[caption id="attachment_131792" align="alignnone" width="900"]Снимка Антон Анестиев Снимка Антон Анестиев[/caption] Байкърът от Коретн Минчо Димитров първи донесе медал за бургаския клуб по планинско колоездене Shore Invaders от състезанието "Bike Duel 2016", което се проведе в Пампорово. Младият спортист се класира сред първите четирима в своята конкурентна категория, като се добра до малкия финал, който спечели и зае крайното трето място. Минчо е един от най-надеждните състезатели на бургаския клуб и беше единственият представител на Shore Invaders в Пампорово. Трасето, където се проведе състезанието, е най-стръмната местна ски писта, като по време на финалите завалял и дъжд, и сняг и никой не се разминал без падане. Минчо също паднал на квалификациите, но на самото състезание се справил успешно с препятствията и показал по-добро време от талантливите си конкуренти. Повече за състезанието вижте ТУК.