Ангел Стойков: Заслужавахме да победим

Ангел Стойков: Заслужавахме да победим - E-Burgas.com

Наставникът на ПФК Бургас се извини на вратаря Янко Георгиев ангел стойковНаставникът на ПФК Бургас Ангел Стойков заяви, че неговите възпитаници са заслужавали победата срещу Локомотив (Мездра). Двубоят от XIII кръг на „Б” група приключи при резултат 2:2. „Мисля, че заслужавахме да спечелим трите точки. През целия мач бяхме по-добрият отбор. Момчетата се постараха, но за съжаление днес късметът ни обърна гръб. Имахме много положения, от които не можахме да се възползваме, веднъж ударихме и гредата. Отделно вратарят на Локомотив направи отличен мач и спаси невероятни положения. Особено през първото полувреме тотално доминирахме над нашите съперници. Изиграхме отлични първи 45 минути. През втората част също бяхме по-дейният отбор. С две минавания на центъра обаче ни отбелязаха два гола. Като резултат двубоят се разви така, че накрая можеше и да загубим крайно незаслужено”, коментира Ангел Стойков. Старши треньорът на бургазлии пожела да се извинява на вратаря на отбора Янко Георгиев за реакцията си при второто попадение за тима от Мездра. „Определено сгреших с реакцията си. Не постъпих правилно. Бях обаче силно афектиран от развоя на срещата. Извинявам се на нашия капитан”, заяви Ангел Стойков.