Юношите на Черноморец започнаха годината с равенство

Юношите на Черноморец започнаха годината с равенство - E-Burgas.com
Юношите старша възраст на „Черноморец-Бургас“, които се състезават в елитната група до 19 години, започнаха есенния дял от първенството с равенство. Момчетата на старши треньорът Антон Спасов завършиха 1:1 като гости на „Видима Раковски“ в Севлиево. Срещата се игра на спортния комплекс на ДЮШ в Севлиево. И двете попадения паднаха през втората част на двубоя. Домакините от Севлиево откриха резултата в 51-та минута, чрез Мартин Марков. Бургазлии успяха да изравнят 5 минути преди края на мача. Точен беше Ахмед Ахмедов. С пропуски за черноморци пък се отличиха Михаел Орачев и Ахмед Ахмедов. С актив от 27 точки, „акулите“ заемат 5-то място във временното класиране. В следващия, 17-ти, кръг бургазлии ще почиват, тъй като по програма играят със „Спартак“ Плевен, които бяха извадени от първенството. В 18-ят кръг възпитаниците на Антон Спасов гостуват на „Черно море“ Варна. Морското дерби е на 20-ти март /сряда/ от 15:00 часа. Другата елитна формация на „Черноморец-Бургас“, до 17 години, ще започне есенния дял от първенството на 9-ти март /събота/ с гостуване на „Чавдар“ Етрополе. Срещата от 16-тия кръг е насрочена за 10:30 часа.