Юноши на Нефтохимик отупаха наборите от Лудогорец като гости

Юноши на Нефтохимик отупаха наборите от Лудогорец като гости - E-Burgas.com
nafta Елитната юношеска група до 15 години и юношите младша възраст на Нефтохимик победиха като гости отборите на Лудогорец, в контролните срещи, които се проведоха днес. Приятелският двубой между елитната формация U15 на Нефтохимик и селекция 2002 година на Лудогорец завърши с 3:1 в полза на „шейховете“. Момчетата на Милен Христов поведоха в резултата чрез Мариян Николов през първото полувреме и допуснаха единственото попадение в своята врата. През втората част те бяха доминиращият отбор и за крайното 3:1 се разписаха Даниел Андонов и Петьо Зелямов. Срещата между Нефтохимик U17 и юношите на Лудогорец, родени през 2001 г. завърши с 2:1 за бургазлии. Възпитаниците на Тодор Койчев демонстрираха умения и желание за победа и заслужено стигнаха до нея. С точни попадения допринесоха Мартин Георгиев и Евгени Енев.