Янаки Смирнов донесе победата на Нефтохимик над Берое

Янаки Смирнов донесе победата на Нефтохимик над Берое - E-Burgas.com
[caption id="attachment_43821" align="alignleft" width="300"] снимки: Тихомир Петков[/caption] Нефтохимик победи Берое с минималното 1:0 в контролна среща, играна в Нова Загора днес.
Двубоят започна в бавно темпо и до 25-ата минута нямаше никакви добри положения пред двете врати. В 44-ата минута Лемперов едва не си вкара автогол след центриране на Симеон Мечев, като за негово щастие топката премина на сантиметри от собствената му врата. След почивката почти нищо не се промени на терена. Събитията се запазиха до 63-ата минута, когато Янаки Смирнов отправи изненадващ далечен удар, а топката изненада вратаря Иван Караджов и влезе в горния ляв ъгъл на вратата. До края на срещата заралии натиснаха, но грешките в атака не им позволиха да стигнат до изравнителен гол.