Талантите на Нефтохимик разгромиха ЦСКА, грабнаха купа

Талантите на Нефтохимик разгромиха ЦСКА, грабнаха купа - E-Burgas.com
Децата на Нефтохимик, родени през 2001 г., спечелиха турнира за купата на "Страбаг". На финала малките шейхове, водени от треньора Антон Николов се наложиха с убедителното 6:1 над ЦСКА. В надпреварата те не допуснаха загуба, като записаха две победи и две равенства, което бе достатъчно, за да се качат на най-високото стъпало на почетната стълбица. Победителите бяха наградени от футболната легенда Павел Панов и бившият футболист на Нефтохимик Пламен Михов, който е шеф на направление Детско юношески в БФС. Футболистите на Нефтохимик получиха специална купа за първото място, както и медали за успеха си. Сред голмайсторите на турнира бе Христо Киров, който бе най-резултатен за бургаския тим с 4 гола. “Много съм доволен от играта на отбора, както и от цялостното поведение на нашите момчета. В тази наша формация има много качествени деца, които тепърва ще привличат вниманието, заяви след края на състезанието старши треньорът Антон Николов. Отборът на Нефтохимик печели втора купа на футбол 7 в рамките на една година. През зимата на 2012-а година те спечелиха купата на Бургас в конкуренцията на осем клуба.