Созопол посвети победата на треньор

Созопол посвети победата на треньор - E-Burgas.com

В мач от 8-мия кръг на Втора лига футболистите на Созопол подчиниха като домакини Оборище Панагюрище с 2:0. И двата гола паднаха след почивката, когато играта се оживи в контраст на вялото първо полувреме. Мирослав Радев откри след час игра. Той щутира от около 25 метра, топката тупна коварно пред вратаря Филип Димитров и влетя в левия му ъгъл. В последната минута Якуб Идризов подпечата победата на домакините след асистенция на резервата Деян Христов.

След свубоя треньорът на победителите Румен Димов ги похвали за себераздаването и високия боен дух, докато колегата му Танчо Калпаков се оплака, че липсата на точки мачка самочувствието на Оборище и оттам играта на отбора страда.

Футболистите на Созопол посветиха победата на помощник-треньора Маргарит Димов, който чества в деня на мача рожден ден.