Резултати от втория ден на турнира Pomorie Cup 2015

Резултати от втория ден на турнира Pomorie Cup 2015 - E-Burgas.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA В първата среща от втория ден на турнира ,Pomorie cup 2015, отборът на ОФК „Поморие” отстъпи с 0:1 на ФК „Созопол”. Единственият гол вкара Ивайло Русев в 72-та минута.Така спорът за I-то място в групата ще се реши в мача ПФК „Берое”- ФК „Созопол, който ще се играе на 12.02.2015 г. / четвъртък/, от 15:00 часа. Във втората среща,отборите на ПСФК „Черноморец” - Бургас и ФК „Тунджа” - Ямбол завършиха с равен резултат– 1:1. Отборът на ФК „Тунджа” откри в 33-та минута, с гол на Станислав Славов, а 6 минути по-късно Михаел Орачев изравни за „акулите” от дузпа. След два изиграни мача „Черноморец” има две точки, а отборите на ПФК „Локомотив” - Пловдив и ФК „Тунджа” - Ямбол имат по една точка от мач. Последната среща в групата е на ПФК „Локомотив” - Пловдив и ФК „Тунджа”- Ямбол, на 12.02.2015 г. /четвъртък/, от 13:00 часа.