Престижно равенство за „Нефтохимик“ U17

Престижно равенство за „Нефтохимик“ U17 - E-Burgas.com
IMG_6421 (Small) Зрелищният двубой между „Нефтохимик“ и Националния отбор завърши с престижния резултат 1:1. Двата отбора играха тренировъчен мач на стадиона в Ахелой, по покана на националите, които са тук по поводпровеждането на Европейското първенство за юноши до 17 години. Първото полувреме протече спокойно, без много голови положения и пред двете врати. Но още в началото на втората част Христо Янков откри резултата за „Нефтохимик“, след атака по дясното крило и центриране на Красимир Киров. Малко след това падна и голът на националите. Мачът бе напълно равностоен. Макар, че „шейховете“ се изправиха срещу най-добрите футболисти от цялата страна, не отстъпиха и в крайна сметка доказаха, че са труден съперник. [gallery ids="117525,117526,117527,117528,117529,117530,117531"]