Прекратиха мача на Созопол, заради потоп

Прекратиха мача на Созопол, заради потоп - E-Burgas.com
наводнен стадионМачът на Созопол срещу Верея бе прекратен, заради проливния дъжд и наводнения терен на "Трейс Арена" в Стара Загора. Последният съдийски сигнал бе даден в 37-ата минута на първото полувреме, при резултат 0:0. "Нашето желание бе изобщо да не се започва тази среща. Нямаше как да се проведе мач при подобни условия. Доколкото разбрахме домакините са искали същото. Делегатът обаче реши, че двубоят може да се играе. В крайна сметка се убедиха, че това няма как да стане", коментира ситуацията наставникът на Созопол Румен Димов пред e-Burgas. В момента "небесносините" пътуват обратно за Созопол. Все още не е ясно, дали мачът ще се преиграе, доиграе или ще бъде отложен за друга дата. Това ще стане ясно утре, когато дебютантите в професионалния футбол ще трябва отново да пътуват до Стара Загора. Началото на двубоя, ако такъв изобщо се състои, ще бъде в 16:30 ч.