ПОМОРИЕ ЗАГУБИ В ПОСЛЕДНИЯ СИ МАЧ ЗА ГОДИНАТА

ПОМОРИЕ ЗАГУБИ В ПОСЛЕДНИЯ СИ МАЧ ЗА ГОДИНАТА - E-Burgas.com
b2ea3471-af08-4e1b-9c96-c64fd9b5fbcaОтборът на ОФК “Поморие” загуби в последният си мач от есенния полусезон на “Б” група. Въпреки,че тотално надигра състава на Банско,възпитаниците на Малин Орачев отстъпиха като домакини с 0:1. През I-то полувреме доскорошния лидер в класирането на втория ешалон направи редица пропуски.На два пъти Ахмедов не бе концентриран и пропусна да отбележи от малкото наказателно поле.Удар на Шоколаров пък премина на сантиметри от дясната греда. В последната минута на I-то полувреме силен изстрел на Ахмедов разтресе напречната греда. Противно на всякаква логика във 54-та минута гостите откриха резултата.Точен с глава беше Г. Фикийн. До края на мача в герой се превърна вратарят на гостите,който се намеси решаващо при редица положения на Поморие.Веднъж защитник изчисти от голлинията,след удар с глава на Кирил Георгиев.