Осем отбора се впуснаха в надпреварата за „Купата на малките майстори“

Осем отбора се впуснаха в надпреварата за „Купата на малките майстори“ - E-Burgas.com

С много добро настроение и емоции премина първият ден от Детския футболен турнир „Купа на малките майстори“, организиран от MASTERHAUS, със съдействието на ПФК Нефтохимик и БФС, по повод празника на детето – 1 юни. На спортен комплекс „Каменица арена“ днес участващите отбори изиграха осем срещи от груповата фаза.

Събитието бе официално открито от управителя на фирма „Бошнаков“ ЕООД, собственик на верига строителни хипермаркети MASTERHAUS – Марина Бошнакова. Тя приветства всички участници като им пожела успех и ги призова към честна игра. Малчуганите от ОДЗ 15 „Моряче“ зарадваха гостите на турнира с танци и стихотворения. За доброто настроение на публиката се погрижиха и мажоретките от Танцово студио „29“ и Танцова школа „Крис“.

Утре състезанието ще продължи с още четири срещи от груповата фаза. След тях отборите класирали се на второ място в групите ще спорят за второто място на турнира, а победителите от групите ще се срещнат на финала в двубой за Купата на малките майстори. Организаторите са подготвили много отборни и индивидуални награди за участниците, както и още изненади за публиката. Заповядайте да отпразнуваме заедно детския празник!

Резултати от първия ден на турнира:

1.Черноморец – Звездичка 3:0 /служебна победа на Черноморец, поради неявяване на Звездичка/

13:00 – 14:00 часа – Почивка за обяд

14:00 часа – Награждаване на отборите, класирали се на 5-то, 6-то, 7-мо и 8-мо място

14:30 – 15:00 часа  - Празнична програма с ди-джей и игри за публиката и участниците в турнира