Нефтохимик отупа два пъти Черноморец с по 2:0 (Снимки)

Нефтохимик отупа два пъти Черноморец с по 2:0 (Снимки) - E-Burgas.com
IMG_4920 (Small) Днешния ден мина под знака на победата за „шейховете“. Първо в много интересен и зрелищен двубой футболистите на „Нефтохимик“ надделяха над ПСФК „Черноморец“ с 2:0. Мачът бе от VI кръг на Първенството за елитна юношеска група U15 и се игра вчера на стадиона в Българово. IMG_4918 (Small) Младите надежди на Нефтохимик създадоха много голови положения и атаки пред противниковата врата. Те отбелязаха и двете си попадения през второто полувреме, като вторият гол падна в последната минута на мача. Голмайстори станаха Христо Иванов и Георги Бъчваров. IMG_5190 (Small) Междувременно отборът на деца „А“, родени през 2002 година, също не се затрудни пред ФК „Черноморец 1919“ и също го победи с 2:0. Срещата бе от IV кръг на областното първенство и се проведе на стадион „Черноморец“. IMG_5208 (Small) Точен през първото полувреме бе Валентин Чобанов, а във втората част на мача Димитър Примов зарадва публиката на „зелените“ с още едно попадение. IMG_5289 (Small)