Нефтохимик обърна Монтана за едно полувреме и чака Славия (Снимки)

Нефтохимик обърна Монтана за едно полувреме и чака Славия (Снимки) - E-Burgas.com

Нефтохимик записа ценна победа над коравия отбор на Монтана в среща от първия тур на баражите в Първа лига и с общ резултат 5:2 от двете срещи отстрани гостите на Лазур. Домакините достигнаха до обрат като допуснаха нелеп гол в 25 минута след удар на Даниел Генов.

При 0:1 завърши и първото полувреме, което ще се запомни и с отменения гол на Галин Иванов заради отсъдена засада.

Второто полувреме бе по-динамично за бургазлии, които изравниха с попадение на Илия Миланов 15 минути преди края, а малко след това острието на Нефтохимик реши двубоя с красив гол в 80-та минута.

В следващия тур футболистите на Христо Янев ще се изправят срещу победителя от Славия и Локомотив (ГО), които играят в момента. В първия им мач софиянци спечелиха с 3:0 гостуването си в Горна Оряховица и само чудо би ги лишил от мач с Нефтохимик