Нефтохимик и Несебър завършиха наравно в контрола (СНИМКИ)

Нефтохимик и Несебър завършиха наравно в контрола (СНИМКИ) - E-Burgas.com

Без победител завърши днешната контролна среща между Нефтохимик и Несебър на стадион Българово. След много динамична и равностойна игра мачът приключи при резултат 0:0. Проверката бе втора поред от зимната подготовка на „шейховете“.

Първата част премина на бързи обороти и опасности и пред двете врати не липсваха. На почивката наставникът на Нефтохимик Диян Петков смени трима играчи, а десет минути по-късно в игра влязоха и юношите на клуба Асан Ахмед и Мартин Ставрев, както и дошлият на проби нападател Кольо Чахов. Второто полувреме също бе равностойно. И двата тима имаха добри възможности да отбележат, но не успяха да ги реализират.

Следващата проверка на „шейховете“ ще е в сряда (30 януари), когато тимът ще се изправи срещу Ботев (Гълъбово),  на стадиона в Елхово.

Състав първо полувреме: Ферди Мюмюнов (‚25 Мартин Шейтанов), Йолиян Милков, Георги Радев, Станислав Жеков, Николай Костов, Любомир Божинов, Кристиян Мирославов, Боримир Карамфилов, Цветомир Цонков, Михаил Георгиев, Деян Христов

Състав второ полувреме: Мартин Шейтанов, Йолиян Милков, Стоян Калев, Станислав Жеков, Цветан Чахов, Любомир Божинов (‚55 Мартин Ставрев), Михаил Георгиев, Цветомир Цонков (‚55 Асан Ахмед), Цветан Филипов, Боримир Карамфилов (‚55 Кольо Чахов), Деян Христов