Нефтохимик и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно

Нефтохимик и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно - E-Burgas.com
IMG_5908 (Small) Срещата между елитните юношески групи до 19 години на Нефтохимик и Локомотив (Пловдив) завърши с равен резултат 2:2. Мачът от 8 кръг на Държавното първенството се проведе днес, на стадион Българово. IMG_5860 (Small) Домакините поведоха с 1:0 през първата част на мача, след точно попадение на Валентин Иванов, но до края на полувремето и гостите успяха да отбележат гол. През втората част Локомотив отбеляза още едно попадение, но десет минути преди края на срещата Нефтохимик изравни резултата, след удар с глава на Живко Комелов. IMG_5760 (Small) До момента „шейховете“ са на 10-та позиция в класирането, с актив от 10 точки. Следващата среща от първенството е на 18 октомври (неделя), когато ще гостуват на отбора на Славия, София. IMG_5939 (Small)