Младежите шокирани в 95-ата минута

Младежите шокирани в 95-ата минута - E-Burgas.com
младежи футболМладежкият национален отбор по футбол бе шокиран, след като Естония им изравни в 95-ата минута. Голът за гостите бе дело на Баранов,който попари момчетата на Михаил Мадански. Резултатът бе открит в 20-ата минута от Радолав Кирилов. Двубоят бе част от квалификациите за Евро 2015. Това бе първо равенство за младите "лъвчета", след като вече бяха записали две победи срещу аутсайдера Андора.
В 20-ата минута Милен Гамаков изведе отлично Кирилов,който пусна топката между краката на вратаря за 1:0.
В 95-ата минута естонците получиха право да изпълнят корнер в дясно от вратата на Димитър Евтимов. За да засече центрираната топка,се включи дори и стражът на гостуващия отбор. При последвалото центриране, вратарят на родните национали се намеси неубедително, лошо построената защита не можа да изчисти топката и оставеният сам Баранов опъна мрежата за крайното 1:1. Автор: Васил Костов