Мастер писа „отличен” на Свиленград, поведе колоната във „В” група

Мастер писа „отличен” на Свиленград, поведе колоната във „В” група - E-Burgas.com
chernomoretz master (5)Отборът на Мастер поведе в класирането „В” Югоизточна футболна група. Това стана благодарение на победата като домакин над Свиленград с категоричното 6:0. Така възпитаниците на Ангел Стойков излязоха на 2 точки пред Созопол, на които тази вечер им предстои дерби с Верея. Още от първата минута бургазлии поеха инициативата в мача и не я изпуснаха до самия му край. Победителят бе предизвестен още след края на първите 45 минути, които приключиха с „класическа” преднина за Мастер – 3:0. Головете реализираха В. Калоянов на два пъти (за 1:0 и 3:0) и М. Танев. През втората част картинката на терена не се промени по никакъв начин.  Домакините не оставиха и грам съмнение в превъзходството си, отбелязвайки нови 3 попадения. Противниковата мрежа опънаха Ив. Петров, В. Калоянов, който оформи своя хеттрик, и М. Радев. След срещата наставникът на Мастер изрази своето задоволство от показаното от неговия отбор. „Добър мач за нашия състав. Определено сме по-класният тим, което си пролича и на терена. Надявам се да победим и в следващи двубой, за да останем в битката за първото място до последно.  Не би било коректно от моя страна да коментирам очакванията си за днешното дерби между Созопол и Верея и няма да го направя. Концентриран съм изцяло върху нашия отбор. Важното е ние да побеждаваме”, коментира за e-Burgas Ангел Стойков.