Малките „акули“ започнаха с победа

Малките „акули“ започнаха с победа - E-Burgas.com
chernomoretz iunoshiЕлитната юношеска формация на Черноморец-Бургас, до 17 години, започна годината с победа. Възпитаниците на треньор Николай Кръстев победиха тима на Верея Стара Загора с 1:0. Първият официален двубой от 16-тия кръг на първенството в елитната юношеска група се игра на градския стадион в Поморие. Единственото попадение отбеляза Даниел Андреев в 55-та минута. 10 минути преди края на срещата Андреев отново се оказа в центъра на вниманието, но този път с пропусната дузпа за своя отбор. С тази победа „акулите“ вече имат в актива си 26 точки и заемат 6-то място във временното класиране. Утре своя първи официален мач за годината играе и старшата юношеска формация на Черноморец-Бургас. Момчетата на треньора Малин Орачев гостуват на Славия, а срещата започва в 14:00 часа.