Край! Созопол – Бургас 3:1

Край! Созопол – Бургас 3:1 - E-Burgas.com
sozopol master 1 1' Начало на двубоя 3' Капитанов открива резултата с чудесен удар от малък ъгъл извън наказателното поле 5' Михаил Георгиев удвоява преднината на своя тим, след плътен удар от границите на пеналтерията 13' Пропуск за Бургас. Анатоли Тодоров стреля от близко разтояние, но Теменлиев избива в корнер 15' Гостите връщат едно попадение чрез Мирослав Радев 20' Дузпа за Созопол. Станимир Митев стреля, но Георгиев усети ъгъла и спаси 30' Русев засече с глава центриране от корнер за 3:1 40' Удар с глава на Мирослав Радев среща лявата греда зад Теменлиев 45' 1 минута продължение 45 + 1' Край на първото полувреме 46' Начало на второто полувреме 56' Без интересни положения и пред двете врати. От началото на вторите 45 минути вали силен дъжд 70' Далечен удар на Мирослав Радев минава малко над напречната греда на Теменлиев 80' Отменен гол на Бургас, заради засада на Тодоров 90+4' Край на мача Станаха ясни стартовите състави на Созопол и Бургас. Двата тима се изправят в мач от десетия кръг на "Б" група. Созопол: 30. М. Темнелиев, 13. М. Коев, 2. Анг. Делчев, 5. Ив. Русев, 3. Ив. Янчев, 22. Ст. Митев, 23. М. Георгиев, 17. Д. Хаджиев (65' Ст. Баев), 10. Т. Стефанов, 25. Ил. Капитанов (65' М. Мустафа), 18. Кр. Ватралев (56' Л. Цеков) Резерви: 1. Ед. Мечикян, 15. Р. Халил, 21. Ст. Баев, 7. С. Баев, 11. М. Мустафа, 24. Р. Янков, 14. Л. Цеков ст. тр.: Румен Димов   Бургас: 12. Я. Георгиев, 11. Д. Шмедин, 14. В. Величков, 20. Ю. Иванов, 22. Цв. Цонков, 21. Ж. Хаджиев (46' С. Мечев), 10. М. Радев, 23. Б. Борисов (58' П. Колев), 9. Г. Станчев (46' Я. Пехливанов), 2. Т. Гочев, 18. Ан. Тодоров Резерви: 1. Хр. Славов, 6. Ст. Мантаров, С. Мечев, 17. Я. Пехливанов. 19. Ах. Ахмедов, 15. П. Колев, 99. Сл. Костенски ст. тр.: Ангел Стойков ж.к.: Капитанов, Теменлиев, Стефанов, Коев (С); Цонков, Колев, Радев (Б)