Херо натири ганаец, пуска юноша в атака срещу „нафтата“

Херо натири ганаец, пуска юноша в атака  срещу „нафтата“ - E-Burgas.com
hero chilikov kolev Голмайсторът на старшата- възраст на Черноморец Ахмед Ахмедов най-вероятно ще бъде включен в групата за градското дерби с Нефтохимик в сряда. Ахмедов е втори в листата при стрелците в Елитната юношеска група до 19 години, само с два гола по-малко от Георги Минчев от Литекс. 19-годишният продукт на школата на акулите ще се присъедини към един от най-добрите си приятели Милчо Ангелов, който вече две години е част от мъжкия отбор. Ахмедов показва усърдие, а при минималните минути на терена през есента загатна за потенциал. Решението на треньорското ръководство на Черноморец и специално на Димитър Димитров-Херо е заради поредния мач на Годфред Бекое без гол. Ганайският нападател беше посрещнат с големи надежди, но има едва две попадения, а и доста голяма част от времето е контузен. Десният защитник Чико Гомес, единствен от легионерите, който не е тотално разочарование, получи удар областта на коляното при вчерашната очаквана победа с 4:0 над вече изпадналия Пирин (Гоце Делчев). Повече яснота за състоянието му ще има утре. Карлос Фонсека има проблем с бедрения мускул, но надеждите са да бъде на линия за следващия мач. Лъчезар Балтанов не тренира в последната седмица, но също вероятно ще влезе в срещата. Именно за да бъде готов за мача с Нефтохимик му беше дадена почивка за двубоя с Пирин (Гоце Делчев). Срещата ще се играе на стадион Лазур в сряда от 19.00 часа.