Херо „напляска“ Гонзо в дебюта му за Локо /Пд/

Херо „напляска“ Гонзо в дебюта му за Локо /Пд/ - E-Burgas.com
Няколко часа след като бе представен Георги Иванов, Локомотив Пловдив загуби с 0:2 контролата от Черноморец. Пред близо 500 зрители на стадион „Пловдив“ Гонзо изведе „смърфовете“ за първи път, а двете попадения в двубоя вкараха Гаел Наландулу и Венци Христов. През второто полувреме Димитър Димитров – Херо пробва фрацузина Лоран Нервин, който се появи в игра след почивката и бе заменен преди края на двубоя. Малко по-рано през деня Гонзо бе представен като новия треньор на Локо Пд, като той използва двубоя, за да види с кои футболисти разполага и в каква форма точно се намира тима. За това, той подмени почти изцяло титулярната си единайсеторка на почивката, като единственото Наско Курдов остана на терена един час. И двете попадения в срещата паднаха през първата част. Още в 3-та минута Гаел Наландулу се разписа, след като получи къс пас от фаул и от дъгата на наказателното поле вкара за 1:0 за гостите. Черноморец удвои преднината си в 35-та минута. Венци Христов се възползва от грешка в защитата на Локо Пд, открадна топката, напредна, преодоля и вратаря Господинов и пусна топката във вратата за 2:0 в полза на гостите. Селекцията на Херо можеше да стигне и до класически резултат, но в 70-та минута Милчо Ангелов стреля от границата на наказателното поле, Стефано Кунчев изби, топката се удари в в гредата и се върна на терена. ЛОКО (ПД) - ЧЕРНОМОРЕЦ 0:2 0:1 Гаел (3) 0:2 Христов (35) ЛОКО (ПД): Господинов, Кавдански, Ковачев, В. Георгиев, Фераресо, Дюлгеров, Д.Георгиев, Абушев, Стефанов, Атанасов, Курдов (Кунчев, Илиев, Петков, Димитриу, Маламов, Стамов, Мирчев, Запрянов, Юсейн, Спасов) ЧЕРНОМОРЕЦ: Георгиев, Филипов, Димов, Николов, Пехливанов, Паланков Балтанов, Стоянов, Уатара, Христов, Гаел (Дашев, Цонков, Ангелов, Дренов, Нервин, Младенов, Йорданов, Орачев) източник: ГОНГ