Глоби в Нефтохимик – всички горят с по една заплата

Глоби в Нефтохимик – всички горят с по една заплата - E-Burgas.com
нефтохимикРъководните фактори в Нефтохимик са решили да наложат жестоки санкции на футболистите и спортно- техническото ръководство на клуба за позора, който изживяха срещу състава на Берое. Всички до един ще отнесат глоба в размер на 1 работна заплата. Месечните възнаграждения при „шейховете” варират от 1500 до 2500лв. Шефовете на бургаския клуб са буквално бесни от безидейната и бездушна игра на подопечните си, в следствие на което са се решили и на тази крайна мярка. След двубоя пък се породиха съмнения и в симулативна игра, което още повече е наклонило везните в полза на взетото решение, вместо „обществено порицание”. Припомняме, че „нафта”-та загуби с 0:2 срещу старозагорци. Това обаче далеч не бе най- големият проблем на бургазлии. На полувремето двама футболисти на беройци бяха отстранени от двубоя заради бой помежду си. В течение на второто полувреме, още един футболист на домакините бе изгонен. Въпреки и численото си преимущество (11 на 8), бургазлии не успяха да стигнат  не само до почетно попадение, а дори и до създаването на чисто голово положение. Автор: Васил Костов