Децата на ОФК Поморие спечелиха първо място

Децата на ОФК Поморие спечелиха първо място - E-Burgas.com

офк поморие
Детска Подготвителна Група на ОФК “Поморие” спечели I-во място в турнира в гр. Бургас организиран от Асоциация на българските футболисти,ОС на БФС-Бургас и Община Бургас. В първа среща  ОФК “Поморие” се срещна с ПФК “Нефтохимик” .Мачът завърши 1:1 и след изпълнение на дузпи крайния резултат е 3:2 за Поморие. Втора среща ОФК “Поморие” игра със “Бургас спорт” и победи с 2:0.Головете реализира Давид Абрашев и така възпитаниците на Лъчезар Данев се класираха на финал с отбора на “Бъдеще”. Така Поморие показа,че e най-добрия отбор в турнира и заслужено спечели I-то място. Купата бе връчена на победителите лично от кмета на гр. Бургас г-н Димитър Николов,а награда за най-добър състезател получи Рамис Ерсоев от ОФК “Поморие. Награда за най-добър треньор на турнира получи наставникът на победителите Лъчезар Данев.