Черноморец завърши със загуба участието си в „А“ група

Черноморец завърши със загуба участието си в „А“ група - E-Burgas.com
S2370001Черноморец излиза за последния си мач в "А" група срещу състава на Локомотив (Сф). Станаха ясни вече и титулярните състави на двата отбора. Около 100 зрители по трибуните на "Лазур", 6 от които фенове на столичани. 1' Начало на двубоя 3' Първа опасност в срещата. Димитър Илиев стреля, но ударът му е блокиран от Тр. Траянов 5' Играещият като ляв бек в този мач Дамчевски направи чудесно двойно подаване с Милен Василев, след което се озова сам срещу стража на гостите. Ударът му обаче беше отразен от Митрев 15' Ситуация пред вратата на Черноморец трима на двама за играчите на столичани. Иво Иванов изведе Генов сам срещу Живкович, но ударът му мина високо над напречната греда 18' Далечен удар на В. Траянов. Митрев лови 24' Даниел Генов засече с глава центриране отдясно по нападението на Локомотив, топката минава на сантиметри в аут 29' Принудителна смяна за Черноморец. Мартин Димов заменя Траян Траянов 35' ГОЛ! Димитър Илиев получи пас в наказателното поле и майсторски пусна топката покрай Живкович за 0:1 37' ГОЛ! Милчо Ангелов изравнява с невероятен гол. Нападателят засече пас към него от въздуха, от ъгъла на наказателното поле и с параболичен удар прехвърли Митрев за 1:1 45' 1 минута добавено време 45 + 1' Край на първото полувреме 46' Начало на второто полувреме 49' Силен удар на Генов от границата на наказателното поле, топката минава покрай лявата греда на Живкович 57' ГОЛ! Ранджелович вкарва за 1:2 с красиво изпълнение на задна ножица от точката за изпълнение на дузпа 65' Удар от далеч на Милен Василев, топката минава над напречната греда 77' Шанс за Черноморец да изравни. Удар от свободен удар на Манзоро е избит с мъка в ъглов удар от Митрев 86' Възможност за Черноморец. Милен Василев изпълни чудесно пряк свободен удар, но топката се отби от напречната греда 90' Удар на Маркиньос минава на сантиметри в аут 90 + 3' Край на мача Черноморец: 1. Мл. Живкович, 4. М. Василев, 7. М. Ангелов, 8. М. Гамаков, 10. Г. Бекое, 13. Тр. Траянов (29' - 3. М. Димов), 14. Ж. Манзоро, 17. В. Траянов (к), 19. Ст. Дрянов, 21. Ал. Дамчевски, 44. В. Филипов Резерви: 32. Ст. Кунчев, 3. М. Димов, 20. Яни Пехливанов ст.тр.: Д. Димитров Локомотив: 1. Б. Митрев, 69. Елт. Джон, 5. М. Ранджелович, 16. К. Хаджиев, 24. Ил. Гаров, 26. Ив. Иванов, 21. Д. Гаджев (70' - 78. Як. Джиби), 28. Маркиньос (к), 14. Д. Илиев (90' - 18. Ант. Славчев), 9. Д. Генов (82' - 19. Д. Велковски), 33. Ев. Том Резерви: 84. В. Галев, 3. Л. Матату, 7. Искр. Писаров, 78. Як, Джиби, 11. Ант. Цанков, 18. Ант. Славчев, 19. Д. Велковски ст.тр.: Д. Васев гл. съдия: Никола Попов помощници: Ант. Терзиев и Ст. Груев ж.к.: Ж. Манзоро, Ал. Дамчевски, М. Василев, В. Траянов (Ч); Д. Гаджев, Ив. Иванов, Ил. Гаров (Л)