„Черноморец” триумфира на държавния турнир по тенис в Бургас (Снимки)

„Черноморец” триумфира на държавния турнир по тенис в Бургас (Снимки) - E-Burgas.com
„Купа Черноморец 2015” се проведе при отлични условия на кортовете в парк „Езеро” [caption id="attachment_101975" align="alignnone" width="800"]Снимки Венелин Костадинов Снимки Венелин Костадинов[/caption] Състезатели на бургаския ТК „Черноморец” спечелиха държавния турнир по тенис за Купа Черноморец 2015 за юноши и девойки до 12 години. Златния успех донесоха Динко Динев и Драгомир Драганов на двойки, които на финала не оставиха шансове на Никола Керемедчиев и Тодор Гутев от клубовете „Дема” и „Локо 98” и им дадоха само 1 гейм в мача. tennis (1) На двойки при девойките до 12 години първи станаха Стела Пеева (АвБс) и Валерия Бесова (АвБс). На финалния си мач те победиха Поля Николова (СБС) и Денислава Глушкова (Дема) с 6:3, 5:7, 10:6. Денислава Глушкова от ТК „Дема” спечели турнира и на сингъл при девойките побеждавайки Катерина Димитрова а при юноши сингъл триумфира Пьотр Несторов от Варна. tennis (2) И тази година турнирът на „Черноморец” се проведе на отлично подготвените кортове в бургаския парк „Езеро”. Мероприятието е традиционно и се провежда всяка година през този период. В него винаги участват водещите клубове в страната от София, Пловдив, Варна, Пазарджик и др. tennis (3) По-късно през лятото ще се състои и „Купа Черноморец 2015” за юноши и девойки до 14 години. Той също носи точки за ранглистата на Българската федерация по тенис и ще се състои от 31 август до 4 септември в Бургас. tennis (4) tennis (6) tennis (7) tennis (8) tennis (12) tennis (13) tennis (14)