Черноморец с нещастна загуба в последната минута (снимки)

Черноморец с нещастна загуба в последната минута (снимки) - E-Burgas.com
  chernomorec cska Отборът на Черноморец загуби злощастно от ЦСКА с 1:2. Победният гол за столичани падна в последата 90-а минута на срещата, когато Валентин Илиев засече с глава центриране от корнер на Емил Гъргоров. Още във 30-ата секунда на срещата дойде и първото спорно положение. Апостол Попов фаулира Бекое пред наказателното поле на ЦСКА, като играчът на Черноморец се откъсваше сам срещу Мболи. Реферът отсъди нарушение, но не санкционира с наказателен картон "червения" защитник. Последва териториален натиск на бургазлии. В 21 минута Черноморец пропусна страхотна възможност за гол. Фонсека подаде към Ванчо Траянов, чийто удар бе избит от Мболи. Алжирският страж успя да избие в корнер и добавката на Фонсека. В 32 минута Яни Пехливанов пострада след единоборство с Милисавлевич, а минутка по- късно бе заменен от Александър Дамчевски. Втората част също започна с леко игрово предимство на "акулите". В хода на срещата, наставникът на столичани направи две промени, които чувствително раздвижиха играта на тима. На терена се почвиха Тони Силва, заменил неубедителния Ди Вани и Омар Косоко- на мястото на Мартин Петров. Именно Силва откри резултата в 72 минута. Емил Гъргоров центрира, Тони Силва надскочи Крум Стоянов и с глава вкара за 1:0 в дебютния си мач с екипа на ЦСКА. Реакцията на възпитаниците на Димитър Димитров- Херо бе повече от светкавична. След само седем минути, резултатът бе изравнен. След центриране в наказателното поле, Вальо Илиев не успя да изчисти добре с глава и топката стигна до Карлос Фонсека, който от няколко метра с воле прати топката в десния ъгъл зад Мболи. Развръзката в двубоя дойде секунди преди да изтекат редовните 90 минути. Емил гъргоров центрира от ъглов удар, Живкович увисна, от което се възползва Валентин Илиев. Капитанът на ЦСКА скочи и с глава заби топката във вратата на Черноморец, което хвърли в екстаз около 500 техни привърженици. Смяната, която Херо извърши след гола, пускайки в игра Милчо Ангелов, се оказа твърде закъсняла. [gallery type="slideshow" ids="64661,64660,64659,64658,64657,64656,64655"]