Черноморец и Созопол поделиха точките по съедски

Черноморец и Созопол поделиха точките по съедски - E-Burgas.com
  517384 Отборите на Черноморец Бургас и Созопол поделиха точките, след като завършиха 1:1 в 9-тия кръг от Б група. Едва педесетина души наблюдаваха срещата на живо от трибуните на стадион "Лазур". Отборите си размениха по няколко силни минути, като Созопол е този, който може повече да съжалява повече за изпуснатите три точки. Срещата започна с минута мълчание в памет на жертвите от Горни Лом. 4 мин. Първа опасност в мача! Пламен Колев от Созопол се откъсна сам в наказателното му поле, но ударът му премина на сантиметри от горната врата. 14 мин ГОЛ! Созопол поведе в резултата след гол на Пламен Колев след центриране от ляво на Иван Стоев! 16 мин Ивайло Петров от Черноморец центрира остро в наказателното поле на Созопол след пряк совбоден удар, но защитник на гостите изби. 26 мин ГОЛ! Деян Христов изравнява резултата след гол от пряк свободен удар. Капитанът на Черноморец заби топката в горния десен ъгъл на вратата след удар от 25 метра! 30 мин Опасен удар с глава на Диян Хаджиев от Созопол след центриране от ъглов удар. Вратарят на домакините изби в нов корнер, който обаче не доведе до опасност за домакините. 32 мин Жълт картон за Стойко Иванов от Черноморец, който влезе грубо в краката срещу откъсващия се Пламен Колев по дясното крило. 35 мин Тодор Стефанов от Созопол центрира остро в наказателното поле на Черноморец, но вратарят на домакините изби в нов корнер. Последва късо изпълнение и центриране, което обаче иелзезе в аут 36 мин Стойко Иванов падна в наказателното поле на Созопол., а публиката поиска дузпа. Футболистът на Черноморец обаче падна, след като ударът му бе париран от защитник на противника. 45 мин Край на първото полувреме. Първите 45 мин бяха равностойни за двата отбора. Начало на второто полувреме! 50 мин. Двойна смяна в отбора на Созопол. Излиза голмайсторът за гостите, а мястото му е заето от Симеон Банев. Другият напуснал е Теодор Стефанов, койт бе заменен от Станимир Баев.  52 мин Михаил Георгиев от Созопол опита да вкара с атрактивна задна ножица, но ударът му излезе в аут! 55 мин Жълт картон за Стойчо Атанасов за грубо нарушение в средата на терена. 65 мин Опасност пред вратата на Черноморец след центиране на влезлия като смяна Станимир Баев. Играчът на Созопол намери Реджеб Халиб, чиито удар обаче се удари  в негов съотборник, който беше в засада. 66 мин Първа смяна в отбора на Черноморец. Излиза Даниел Стаматов, а на негово място се появява Ахмет Хикмет. 67 мин Созопол прави последна смяна. Излиза грешникът от последната атака за Созопол Реджеб Халил, който е заменен опт Любомир Цеков. 68 мин Току що влезлият Любомир Цеков имаше шанс да изведе отбора си напред, след като излезе очи в очи с вратаря на Черноморец, не ударът му премина на сантиметри от страничната греда! 69 мин Ново положение пред вратата на Черноморец. Михаил Георгиев стреля с глава след центиране от дясно, но не уцели вратата. 70 мин Жълт картон за Ахмед Хикмет, който подкоси Станимир Баев. 78 мин Втора смяна в отбора на домакините. Даниел Стоянов е заменен от Мартин Иванов. 79 мин Опасен удар над гредата за Созопол. Михаил Георгиев стреля мощно от около 25 метра, но ударът му излезе в аут. 80 мин Резервната скамейка на гостите побесня, след като бе отсъдена засада на Симеон Баев. 81 мин Удар от воле от около 30 метра на влезлия наскоро Ахмед Хикмет, който вдигна на краката малкото публика на домакините. Ударът обаче излезе в аут. 90 мин Съдият отсъжда 3 мин добавено време на срещата КРАЙ НА МАЧА   Стартовите състави: Чернмоморец: 32. Димитър Николов 2. Стойчо Атанасов 5. Любомир Гуцев 14. Петър Альошев 22. Стойко Иванов 19. Петър Лазаров 73. Даниел Стаматов 11. Искрен Писеров 18. Деян Христов (к)   Созопол 30. Мартин Теменлиев 13. Мирослав Коев 2. Ангел Делчев 5. Ивайло Русев 3. Иван Стоев (к) 22. Станимир Митев 23. Михаил Георгиев 17. Деян Хаджиев 10. Теодор Стефанов 15. Реджеб Халил 4. Пламен Колев